Πέμπτη, 25 Αυγούστου 2016

ΣΥΓΧΑΡΗΤΗΡΙΑ ΣΕ ΟΛΑ ΤΑ ΠΑΙΔΙΑ ΠΟΥ ΠΕΡΑΣΑΝ ΣΕ ΑΕΙ ΚΑΙ ΤΕΙ

ΘΑ ΗΘΕΛΑ ΝΑ ΔΩΣΩ ΠΟΛΛΑ ΣΥΓΧΑΡΗΤΗΡΙΑ ΣΕ ΟΛΑ ΤΑ ΠΑΙΔΙΑ ΠΟΥ ΠΕΡΑΣΑΝ ΣΕ ΑΕΙ ΚΑΙ ΤΕΙ.

ΣΤΙΣ ΠΑΡΑΚΑΤΩ ΑΝΑΡΤΗΣΕΙΣ ΜΠΟΡΕΙΤΕ ΝΑ ΔΕΙΤΕ ΤΑ ΟΝΟΜΑΤΑ ΟΛΩΝ ΤΩΝ ΠΑΙΔΙΩΝ ΑΠΟ ΤΑ ΣΧΟΛΕΙΑ ΤΗΣ ΒΕΡΟΙΑΣ.

ΑΝΑΜΕΣΑ ΣΕ ΑΥΤΑ ΚΑΙ ΤΑ ΟΝΟΜΑΤΑ ΠΟΛΛΩΝ ΜΑΘΗΤΩΝ ΚΑΙ ΜΑΘΗΤΡΙΩΝ ΠΟΥ ΠΕΡΑΣΑΝ ΑΠΟ ΤΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΜΟΥ, ΤΟ 6ο ΔΗΜ. ΒΕΡΟΙΑΣ...
ΣΑΝ ΧΘΕΣ ΜΟΥ ΦΑΙΝΕΤΑΙ  ΝΑ ΤΕΛΕΙΩΝΟΥΝ ΤΟ ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΚΑΙ ΝΑ ΣΗΜΕΡΑ ΦΟΙΤΗΤΕΣ/ΤΡΙΕΣ ΚΑΙ ΜΑΛΙΣΤΑ ΠΟΛΛΟΙ ΚΑΙ ΠΟΛΛΕΣ ΣΕ ΚΑΛΕΣ ΣΧΟΛΕΣ...

ΤΑ ΘΕΡΜΑ ΜΟΥ ΣΥΓΧΑΡΗΤΗΡΙΑ ΛΟΙΠΟΝ ΣΕ ΟΛΑ ΤΑ ΠΑΙΔΙΑ ΚΑΙ ΚΛΕΙΝΩ ΜΕ ΜΙΑ ΣΥΜΒΟΥΛΗ: ΜΕ ΤΟΝ ΙΔΙΟ ΖΗΛΟ ΚΑΙ ΤΗΝ ΙΔΙΑ ΠΡΟΣΠΑΘΕΙΑ ΠΟΥ ΕΦΕΡΕ ΑΥΤΟ ΤΟ ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑ , ΕΤΣΙ ΝΑ ΣΥΝΕΧΙΣΕΤE ΚΑΙ ΣΤΗΝ ΦΟΙΤΗΤΙΚΗ ΣΑΣ ΖΩΗ, ΕΤΣΙ ΩΣΤΕ ΣΕ ΛΙΓΑ ΧΡΟΝΙΑ ΝΑ ΣΑΣ ΚΑΜΑΡΩΝΟΥΜΕ ΑΡΙΣΤΟΥΣ ΕΠΑΓΓΕΛΜΑΤΙΕΣ ΚΑΙ ΚΑΛΟΥΣ ΚΑΙ ΕΝΕΡΓΟΥΣ ΠΟΛΙΤΕΣ ΤΗΣ ΠΟΛΗΣ ΜΑΣ ΚΑΙ ΤΗΣ ΕΛΛΑΔΑΣ..

ΚΑΡΑΙΣΚΟΣ ΚΩΝ/ΝΟΣ
ΔΑΣΚΑΛΟΣ
ΙΔΙΟΚΤΗΤΕΣ ΚΑΙ ΔΙΑΧΕΙΡΙΣΤΗΣ
ΤΗΣ ΕΚΠ/ΚΗΣ ΠΥΛΗΣ ΤΗΣ ΗΜΑΘΙΑΣ
IMA-EDU.GR
Read more »

Αυτοί είναι οι επιτυχόντες του 2ου Λυκείου



58 ΝΕΟΙ ΦΟΙΤΗΤΕΣ ΒΓΗΚΑΝ ΑΠΟ ΤΙΣ ΤΑΞΕΙΣ ΤΟΥ!
Ανακοινώθηκαν σήμερα το πρωί οι βάσεις εισαγωγής και τα ονόματα των επιτυχόντων στα ΑΕΙ - ΤΕΙ, βάζοντας έτσι τέλος στην αγωνία εκατοντάδων μαθητών της Βέροιας. Από το 2ο Λύκειο της πόλης, ανακοινώθηκαν και τα ονόματα των 58 επιτυχόντων, που από σήμερα πλέον αποκαλούνται φοιτητές.
Καλή σταδιοδρομία σε όλους. Δείτε τα ονόματα:
Επώνυμο
Όνομα
Σχολή Επιτυχίας
Ίδρυμα
ΕΥΘΥΜΙΑΔΟΥ
ΣΤΕΛΛΑ
ΠΑΙΔΑΓΩΓΙΚΟ ΝΗΠΙΑΓΩΓΩΝ (ΦΛΩΡΙΝΑ)
ΠΑΝ. ΔΥΤ. ΜΑΚ/ΝΙΑΣ
ΙΑΣΩΝΙΔΟΥ
ΠΑΡΘΕΝΟΠΗ
ΦΙΛΟΣΟΦΙΑΣ - ΠΑΙΔΑΓΩΓΙΚΗΣ & ΨΥΧΟΛΟΓΙΑΣ (ΙΩΑΝΝΙΝΑ)
ΠΑΝ. ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ
ΠΑΝΤΖΑΡΤΖΙΔΟΥ
ΕΛΕΝΗ
ΒΑΛΚΑΝΙΚΩΝ, ΣΛΑΒΙΚΩΝ ΚΑΙ ΑΝΑΤΟΛΙΚΩΝ ΣΠΟΥΔΩΝ (ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ)
ΠΑΝ. ΜΑΚ/ΝΙΑΣ
ΣΟΥΛΙΔΗΣ
ΧΡΗΣΤΟΣ
ΦΥΣΙΚΗΣ (ΙΩΑΝΝΙΝΑ)
ΠΑΝ. ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ
ΤΖΩΡΟΣ
ΔΙΟΝΥΣΙΟΣ
ΕΠΙΣΤΗΜΩΝ ΤΗΣ ΘΑΛΑΣΣΑΣ (ΜΥΤΙΛΗΝΗ)
ΠΑΝ. ΑΙΓΑΙΟΥ

Επώνυμο
Όνομα
Σχολή Επιτυχίας
Ίδρυμα
ΑΙΣΙΟΠΟΥΛΟΣ
ΚΡΥΩΝΑΣ ΗΛΙΑΣ
ΣΧΕΔΙΑΣΜΟΥ & ΤΕΧΝΟΛΟΓΙΑΣ ΞΥΛΟΥ ΚΑΙ ΕΠΙΠΛΟΥ Τ.Ε. (ΚΑΡΔΙΤΣΑ)
ΤΕΙ ΘΕΣΣΑΛΙΑΣ
ΔΗΜΟΠΟΥΛΟΣ
ΣΑΒΒΑΣ
ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ ΠΛΗΡΟΦΟΡΙΚΗΣ Τ.Ε. (ΚΑΒΑΛΑ)
ΤΕΙ ΑΝΑΤ. ΜΑΚ/ΝΙΑΣ & ΘΡΑΚΗΣ
ΚΟΤΖΑΜΠΑΣΟΠΟΥΛΟΥ
ΔΟΜΝΑ
ΕΦΑΡΜΟΣΜΕΝΗΣ ΠΛΗΡΟΦΟΡΙΚΗΣ (ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ)
ΠΑΝ. ΜΑΚ/ΝΙΑΣ
ΣΤΟΛΤΙΔΟΥ
ΔΑΝΑΗ
ΒΙΟΤΕΧΝΟΛΟΓΙΑΣ (ΑΘΗΝΑ)
ΓΕΩΠ. ΠΑΝ. ΑΘ.
ΣΤΟΛΤΙΔΟΥ
ΔΑΦΝΗ
ΤΕΧΝΙΚΩΝ ΥΠΑΞΙΩΜΑΤΙΚΩΝ ΑΕΡΟΠΟΡΙΑΣ (Σ.Τ.Υ.Α.)
ΣΤΥΑ
ΧΑΤΖΗΓΕΩΡΓΙΟΥ
ΓΕΩΡΓΙΟΣ
ΝΟΣΗΛΕΥΤΙΚΗΣ (ΔΙΔΥΜΟΤΕΙΧΟ)
ΤΕΙ ΑΝΑΤ. ΜΑΚ/ΝΙΑΣ & ΘΡΑΚΗΣ


Επώνυμο
Όνομα
Σχολή Επιτυχίας
Ίδρυμα
ΔΕΛΤΣΙΔΟΥ
ΜΑΡΙΑ
ΔΙΕΘΝΩΝ & ΕΥΡΩΠΑΪΚΩΝ ΣΠΟΥΔΩΝ (ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ)
ΠΑΝ. ΜΑΚ/ΝΙΑΣ
ΤΣΑΡΤΣΑΡΗ
ΠΑΡΘΕΝΑ
ΜΑΘΗΜΑΤΙΚΩΝ (ΙΩΑΝΝΙΝΑ)
ΠΑΝ. ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ


Επώνυμο
Όνομα
Σχολή Επιτυχίας
Ίδρυμα
ΑΝΑΓΝΩΣΤΟΥ
ΑΛΕΞΙΟΣ
ΔΙΟΙΚΗΣΗΣ ΕΠΙΧΕΙΡΗΣΕΩΝ (ΚΟΖΑΝΗ)
ΤΕΙ ΔΥΤ. ΜΑΚ/ΝΙΑΣ
ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΥ
ΓΕΩΡΓΙΟΣ
ΣΧΟΛΗ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ
ΑΕΝ
ΑΥΓΗΤΙΔΟΥ
ΡΑΦΑΗΛΙΑ
ΦΙΛΟΛΟΓΙΑΣ (ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ)
ΑΠΘ
ΓΑΛΑΝΙΔΟΥ
ΣΟΦΙΑ
ΜΕΘΟΔΟΛΟΓΙΑΣ, ΙΣΤΟΡΙΑΣ & ΘΕΩΡΙΑΣ ΤΗΣ ΕΠΙΣΤΗΜΗΣ (ΑΘΗΝΑ)
ΕΚΠΑ
ΓΙΕΛΙ
ΑΡΙΟΝΑ-ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ
ΤΕΧΝΟΛΟΓΙΑΣ ΤΡΟΦΙΜΩΝ (ΚΑΡΔΙΤΣΑ)
ΤΕΙ ΘΕΣΣΑΛΙΑΣ
ΓΚΑΡΜΠΟΥΝΗΣ
ΘΩΜΑΣ
ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ ΠΛΗΡΟΦΟΡΙΚΗΣ Τ.Ε. (ΛΑΡΙΣΑ)
ΤΕΙ ΘΕΣΣΑΛΙΑΣ
ΔΑΒΟΡΑ
ΚΥΡΙΑΚΗ
ΛΟΓΙΣΤΙΚΗΣ ΚΑΙ ΧΡΗΜΑΤΟΟΙΚΟΝΟΜΙΚΗΣ (ΚΑΒΑΛΑ)
ΤΕΙ ΑΝΑΤ. ΜΑΚ/ΝΙΑΣ & ΘΡΑΚΗΣ
ΔΕΛΗΓΙΩΡΓΗ
ΘΕΟΔΩΡΑ
ΔΑΣΟΠΟΝΙΑΣ & ΔΙΑΧΕΙΡΙΣΗΣ ΦΥΣΙΚΟΥ ΠΕΡΙΒΑΛΛΟΝΤΟΣ (ΚΑΡΠΕΝΗΣΙ)
ΤΕΙ  ΣΤΕΡ. ΕΛΛΑΔΑΣ
ΖΗΣΕΚΑ
ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ
ΠΛΗΡΟΦΟΡΙΚΗΣ ΜΕ ΕΦΑΡΜΟΓΕΣ ΣΤΗ ΒΙΟΪΑΤΡΙΚΗ (ΛΑΜΙΑ)
ΠΑΝ. ΘΕΣΣΑΛΙΑΣ
ΘΕΟΧΑΡΟΠΟΥΛΟΣ
ΘΩΜΑΣ
ΠΑΙΔΑΓΩΓΙΚΟ ΔΗΜΟΤΙΚΗΣ ΕΚΠΑΙΔΕΥΣΗΣ (ΒΟΛΟΣ)
ΠΑΝ. ΘΕΣΣΑΛΙΑΣ
ΙΑΚΩΒΙΔΟΥ
ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ
ΠΑΙΔΑΓΩΓΙΚΟ ΔΗΜΟΤΙΚΗΣ ΕΚΠΑΙΔΕΥΣΗΣ (ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ)
ΑΠΘ
ΚΑΡΑΜΠΕΚΟΥ
ΕΛΕΥΘΕΡΙΑ
ΜΕΣΟΓΕΙΑΚΩΝ ΣΠΟΥΔΩΝ (ΡΟΔΟΣ)
ΠΑΝ. ΑΙΓΑΙΟΥ
ΚΑΡΑΤΣΑ
ΣΟΦΙΑ
ΚΟΙΝΩΝΙΚΗΣ ΔΙΟΙΚΗΣΗΣ ΚΑΙ ΠΟΛΙΤΙΚΗΣ ΕΠΙΣΤΗΜΗΣ (ΚΟΜΟΤΗΝΗ) -ΚΟΙΝΩΝΙΚΗΣ ΔΙΟΙΚΗΣΗΣ
ΔΗΜ. ΠΑΝ. ΘΡΑΚΗΣ
ΚΕΛΕΚΙΔΟΥ
ΓΛΥΚΕΡΙΑ
ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ ΦΥΣΙΚΩΝ ΠΟΡΩΝ & ΠΕΡΙΒΑΛΛΟΝΤΟΣ Τ.Ε. (ΧΑΝΙΑ)
ΤΕΙ ΚΡΗΤΗΣ
ΚΟΚΚΙΝΙΔΟΥ
ΚΑΛΛΙΟΠΗ
ΤΕΧΝΟΛΟΓΩΝ ΓΕΩΠΟΝΩΝ (ΦΛΩΡΙΝΑ)
ΤΕΙ ΔΥΤ. ΜΑΚ/ΝΙΑΣ
ΚΟΛΙΚΙΔΟΥ
ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ
ΠΟΛΙΤΙΚΩΝ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ (ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ)
ΑΠΘ
ΚΟΛΟΚΟΤΡΩΝΗΣ
ΣΤΕΦΑΝΟΣ
ΨΥΧΟΛΟΓΙΑΣ (ΡΕΘΥΜΝΟ)
ΠΑΝ. ΚΡΗΤΗΣ
ΚΟΥΚΟΥΤΑΡΗΣ
ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ
ΟΙΚΟΝΟΜΙΚΩΝ ΕΠΙΣΤΗΜΩΝ (ΙΩΑΝΝΙΝΑ)
ΠΑΝ. ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ
ΚΟΥΡΤΟΓΛΟΥ
ΧΡΗΣΤΟΣ
ΘΕΑΤΡΟΥ (ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ)
ΑΠΘ
ΚΩΣΤΑΛΑΡ
ΧΡΥΣΟΒΑΛΑΝΤΗΣ
ΘΕΑΤΡΙΚΩΝ ΣΠΟΥΔΩΝ (ΝΑΥΠΛΙΟ)
ΠΑΝ. ΠΕΛ/ΝΗΣΟΥ
ΜΑΝΩΛΟΠΟΥΛΟΥ
ΙΦΙΓΕΝΕΙΑ
ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ ΠΕΡΙΒΑΛΛΟΝΤΟΣ ΚΑΙ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ ΑΝΤΙΡΡΥΠΑΝΣΗΣ Τ.Ε. (ΚΟΖΑΝΗ) - ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ ΑΝΤΙΡΡΥΠΑΝΣΗΣ Τ.Ε.
ΤΕΙ ΔΥΤ. ΜΑΚ/ΝΙΑΣ
ΜΑΧΜΟΥΤΛΛΑΡΙ
ΦΙΛΙΠΠΟΣ
ΛΟΓΙΣΤΙΚΗΣ ΚΑΙ ΧΡΗΜΑΤΟΟΙΚΟΝΟΜΙΚΗΣ (ΣΕΡΡΕΣ)
ΤΕΙ ΚΕΝΤΡ ΜΑΚ/ΝΙΑΣ
ΜΗΤΣΙΟΠΟΥΛΟΥ
ΓΙΑΝΟΒΕΦΑ
ΠΑΙΔΑΓΩΓΙΚΟ ΔΗΜΟΤΙΚΗΣ ΕΚΠΑΙΔΕΥΣΗΣ (ΦΛΩΡΙΝΑ)
ΠΑΝ. ΔΥΤ. ΜΑΚ/ΝΙΑΣ
ΜΟΥΠΑΣΙΡΙΔΗΣ
ΣΑΒΒΑΣ
ΙΚΑΡΩΝ (ΣΙ) ΜΗΧΑΝΙΚΟΙ (ΣΜΑ)
ΣΙ
ΠΑΧΑΤΟΥΡΙΔΗΣ
ΑΡΙΣΤΕΙΔΗΣ
ΗΛΕΚΤΡΟΛΟΓΩΝ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ Τ.Ε. (ΚΑΒΑΛΑ)
ΤΕΙ ΑΝΑΤ. ΜΑΚ/ΝΙΑΣ & ΘΡΑΚΗΣ
ΠΙΝΤΖΙΛΑΙΟΥ
ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ
ΙΣΤΟΡΙΑΣ & ΑΡΧΑΙΟΛΟΓΙΑΣ (ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ)
ΑΠΘ
ΠΟΥΛΑΣΟΥΧΙΔΗΣ
ΣΥΜΕΩΝ
ΓΑΛΛΙΚΗΣ ΓΛΩΣΣΑΣ ΚΑΙ ΦΙΛΟΛΟΓΙΑΣ (ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ)
ΑΠΘ
ΠΟΥΛΙΟΠΟΥΛΟΥ
ΑΝΔΡΟΝΙΚΗ
ΒΙΟΛΟΓΙΑΣ (ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ)
ΑΠΘ
ΠΡΑΓΙΑΣ
ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ-ΛΑΖΑΡΟΣ
ΔΙΑΧΕΙΡΙΣΗΣ ΠΕΡΙΒΑΛΛΟΝΤΟΣ & ΦΥΣΙΚΩΝ ΠΟΡΩΝ (ΑΓΡΙΝΙΟ)
ΠΑΝ. ΠΑΤΡΩΝ
ΡΑΪΟΣ
ΘΩΜΑΣ
ΕΛΛΗΝΙΚΗΣ ΦΙΛΟΛΟΓΙΑΣ (ΚΟΜΟΤΗΝΗ)
ΔΗΜ. ΠΑΝ. ΘΡΑΚΗΣ
ΣΑΚΚΑΡΟΣ
ΗΛΙΑΣ
ΦΥΣΙΚΟΘΕΡΑΠΕΙΑΣ (ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ)
ΤΕΙ ΘΕΣ/ΚΗΣ
ΣΙΔΗΡΟΠΟΥΛΟΥ
ΒΙΚΤΩΡΙΑ
ΜΟΥΣΙΚΩΝ ΣΠΟΥΔΩΝ (ΚΕΡΚΥΡΑ)
ΙΟΝΙΟ ΠΑΝ.
ΣΤΑΜΟΥΛΗΣ
ΓΕΩΡΓΙΟΣ
ΕΠΙΣΤΗΜΗΣ ΦΥΣΙΚΗΣ ΑΓΩΓΗΣ ΚΑΙ ΑΘΛΗΤΙΣΜΟΥ (ΑΘΗΝΑ)
ΕΚΠΑ
ΣΤΡΙΜΠΑΣ
ΘΩΜΑΣ
ΗΛΕΚΤΡΟΛΟΓΩΝ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ Τ.Ε. (ΚΟΖΑΝΗ)
ΤΕΙ ΔΥΤ. ΜΑΚ/ΝΙΑΣ
ΤΑΡΑΜΟΝΛΗ
ΧΡΥΣΗ
ΜΑΙΕΥΤΙΚΗΣ (ΠΤΟΛΕΜΑΪΔΑ)
ΤΕΙ ΔΥΤ. ΜΑΚ/ΝΙΑΣ
ΤΕΤΟΥ
ΕΛΕΥΘΕΡΙΑ
ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ ΠΕΡΙΒΑΛΛΟΝΤΟΣ (ΞΑΝΘΗ)
ΔΗΜ. ΠΑΝ. ΘΡΑΚΗΣ
ΤΡΙΚΑΛΙΩΤΟΥ
ΕΛΕΝΗ
ΦΙΛΟΣΟΦΙΑΣ & ΠΑΙΔΑΓΩΓΙΚΗΣ (ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ)
ΑΠΘ
ΤΣΑΝΑΚΤΣΙΔΗΣ
ΠΑΝΤΕΛΕΗΜΩΝ
ΟΙΚΟΝΟΜΙΚΩΝ ΕΠΙΣΤΗΜΩΝ (ΙΩΑΝΝΙΝΑ)
ΠΑΝ. ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ
ΤΣΑΠΡΑΝΤΖΗΣ
ΙΑΣΟΝΑΣ
ΕΚΠΑΙΔΕΥΤΙΚΗΣ ΚΑΙ ΚΟΙΝΩΝΙΚΗΣ ΠΟΛΙΤΙΚΗΣ (ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ)
ΠΑΝ. ΜΑΚ/ΝΙΑΣ
ΤΣΑΤΣΑΝΙΔΟΥ
ΣΟΦΙΑ
ΒΑΛΚΑΝΙΚΩΝ, ΣΛΑΒΙΚΩΝ ΚΑΙ ΑΝΑΤΟΛΙΚΩΝ ΣΠΟΥΔΩΝ (ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ)
ΠΑΝ. ΜΑΚ/ΝΙΑΣ
ΤΣΙΑΜΟΥΡΑ
ΓΑΒΡΙΗΛΙΑ-ΔΗΜΗΤΡΑ
ΑΙΣΘΗΤΙΚΗΣ & ΚΟΣΜΗΤΟΛΟΓΙΑΣ (ΑΘΗΝΑ)
ΤΕΙ ΑΘΗΝΑΣ
ΤΣΙΓΓΕΝΟΠΟΥΛΟΥ
ΜΑΡΙΑ
ΑΣΤΥΦΥΛΑΚΩΝ (ΜΟΝΟ ΓΙΑ ΠΟΛΙΤΕΣ)
ΑΣΤΥΝ ΣΧΟΛ
ΤΣΙΠΑ
ΕΛΙΣΣΑΒΕΤ
ΦΙΛΟΣΟΦΙΑΣ - ΠΑΙΔΑΓΩΓΙΚΗΣ & ΨΥΧΟΛΟΓΙΑΣ (ΙΩΑΝΝΙΝΑ)
ΠΑΝ. ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ
ΦΥΡΙΓΟΥ
ΖΩΓΡΑΦΙΑ-ΧΡΙΣΤΙΝΑ
ΧΗΜΕΙΑΣ (ΙΩΑΝΝΙΝΑ)
ΠΑΝ. ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ
ΧΑΛΒΑΤΖΗΣ
ΑΡΓΥΡΙΟΣ
ΟΙΚΟΝΟΜΙΚΩΝ ΕΠΙΣΤΗΜΩΝ (ΚΟΜΟΤΗΝΗ)
ΔΗΜ. ΠΑΝ. ΘΡΑΚΗΣ
Read more »

Αυτοί είναι οι 75 νέοι φοιτητές από το 5ο Λύκειο


Τέλος στην αγωνία των μαθητών και του 5ου Γενικού Λυκείου Βέροιας δόθηκε σήμερα το πρωί, με την ανακοίνωση των βάσεων εισαγωγής στα ΑΕΙ και ΤΕΙ της χώρας. 75 απόφοιτοι της Γ' τάξης του Λυκείου, από σήμερα είναι φοιτητές, δικαιώνοντας τους κόπους τους και κάνοντας υπερήφανους τους γονείς και τους καθηγητές τους. Καλή σταδιοδρομία σε όλους! Δείτε τα ονόματα:

ΑΓΟΥΡΑΤΣΙΟΣ
ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ
ΓΕΩΡΓΙΟΣ
ΒΑΣΙΛΙΚΗ
ΤΕΧΝΟΛΟΓΙΑΣ ΤΡΟΦΙΜΩΝ (ΑΡΓΟΣΤΟΛΙ)

ΑΛΕΞΙΑΔΗΣ
ΑΛΕΞΙΟΣ
ΜΙΧΑΗΛ
ΣΟΦΙΑ
ΙΤΑΛΙΚΗΣ ΓΛΩΣΣΑΣ ΚΑΙ ΦΙΛΟΛΟΓΙΑΣ (ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ)

ΑΛΜΠΑΝΙΔΟΥ
ΕΛΕΝΗ
ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ
ΜΑΙΡΗ
ΨΥΧΟΛΟΓΙΑΣ (ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ)

ΑΠΟΣΤΟΛΙΔΟΥ
ΓΕΩΡΓΙΑ
ΝΙΚΟΛΑΟΣ
ΑΘΑΝΑΣΙΑ
ΛΟΓΙΣΤΙΚΗΣ ΚΑΙ ΧΡΗΜΑΤΟΟΙΚΟΝΟΜΙΚΗΣ (ΚΟΖΑΝΗ) 

ΒΑΛΣΑΜΙΔΗΣ
ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ
ΣΑΒΒΑΣ
ΚΥΡΙΑΚΗ
ΜΑΘΗΜΑΤΙΚΩΝ (ΙΩΑΝΝΙΝΑ)

ΒΑΛΣΑΜΟΠΟΥΛΟΣ
ΑΝΤΩΝΙΟΣ
ΓΕΩΡΓΙΟΣ
ΚΑΛΛΙΟΠΗ
ΣΧΟΛΗ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ

ΒΟΡΓΙΑΤΖΙΔΟΥ
ΕΛΕΝΗ
ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ
ΠΑΡΘΕΝΑ
ΟΔΟΝΤΙΚΗΣ ΤΕΧΝΟΛΟΓΙΑΣ (ΑΘΗΝΑ)

ΒΟΥΤΣΙΚΙΔΗΣ
ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ
ΑΓΓΕΛΟΣ
ΣΟΦΙΑ
ΔΙΕΘΝΩΝ & ΕΥΡΩΠΑΪΚΩΝ ΣΠΟΥΔΩΝ (ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ)

ΔΑΔΟΠΟΥΛΟΣ
ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ
ΓΕΩΡΓΙΟΣ
ΑΘΑΝΑΣΙΑ
ΜΗΧΑΝΟΛΟΓΩΝ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ ΚΑΙ ΒΙΟΜΗΧΑΝΙΚΟΥ ΣΧΕΔΙΑΣΜΟΥ Τ.Ε. (ΚΟΖΑΝΗ) - ΜΗΧΑΝΟΛΟΓΩΝ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ Τ.Ε.

ΔΑΡΑΗ
ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ
ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ
ΧΡΙΣΤΙΝΑ
ΕΠΙΣΤΗΜΩΝ ΤΗΣ ΕΚΠΑΙΔΕΥΣΗΣ ΣΤΗΝ ΠΡΟΣΧΟΛΙΚΗ ΗΛΙΚΙΑ (ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΥΠΟΛΗ)

ΖΙΩΓΑΣ
ΘΩΜΑΣ
ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ
ΕΛΙΣΑΒΕΤ
ΛΟΓΙΣΤΙΚΗΣ ΚΑΙ ΧΡΗΜΑΤΟΟΙΚΟΝΟΜΙΚΗΣ (ΚΟΖΑΝΗ) 

ΗΡΑΚΛΕΙΔΟΥ
ΜΑΡΓΑΡΙΤΑ
ΗΡΑΚΛΗΣ
ΔΕΣΠΟΙΝΑ ΑΝΔΡΕΑΝΑ
ΤΕΧΝΟΛΟΓΙΑΣ ΤΡΟΦΙΜΩΝ (ΑΡΓΟΣΤΟΛΙ)

ΘΕΟΔΩΡΙΔΗ
ΕΥΑΝΘΙΑ
ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΣ
ΑΣΠΑΣΙΑ
ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ ΠΑΡΑΓΩΓΗΣ & ΔΙΟΙΚΗΣΗΣ (ΞΑΝΘΗ)

ΙΩΑΝΝΙΔΗΣ
ΣΤΕΡΓΙΟΣ
ΓΡΗΓΟΡΙΟΣ
ΑΜΑΛΙΑ
ΝΟΜΙΚΗΣ (ΚΟΜΟΤΗΝΗ)

ΚΑΛΑΪΤΖΙΔΟΥ
ΑΝΘΗ
ΙΩΑΝΝΗΣ
ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ
ΜΑΙΕΥΤΙΚΗΣ (ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ)

ΚΑΡΑΓΙΑΝΝΗΣ
ΜΑΡΚΟΣ
ΛΕΩΝΙΔΑΣ
ΕΙΡΗΝΗ
ΤΕΧΝΟΛΟΓΩΝ ΓΕΩΠΟΝΩΝ (ΗΡΑΚΛΕΙΟ) 

ΚΑΡΑΝΑΤΣΙΟΣ
ΑΣΤΕΡΙΟΣ
ΤΡΙΑΝΤΑΦΥΛΛΟΣ
ΚΥΡΙΑΚΗ
ΔΑΣΟΛΟΓΙΑΣ & ΦΥΣΙΚΟΥ ΠΕΡΙΒΑΛΛΟΝΤΟΣ (ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ)

ΚΑΡΓΑΤΖΗΣ
ΓΕΩΡΓΙΟΣ - ΡΑΦΑΗΛ
ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ
ΑΝΝΑ
ΔΗΜΟΣΙΑΣ ΥΓΕΙΑΣ ΚΑΙ ΚΟΙΝΟΤΙΚΗΣ ΥΓΕΙΑΣ (ΑΘΗΝΑ) - ΔΗΜΟΣΙΑΣ ΥΓΕΙΑΣ

ΚΑΣΑΜΠΑΛΗΣ
ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ
ΓΕΩΡΓΙΟΣ
ΣΩΤΗΡΙΑ
ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ ΠΛΗΡΟΦΟΡΙΚΗΣ Τ.Ε. (ΛΑΡΙΣΑ)

ΚΑΤΣΙΓΙΑΝΝΗ
ΒΙΚΤΩΡΙΑ
ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ
ΑΝΝΑ
ΧΗΜΙΚΩΝ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ (ΠΑΤΡΑ)

ΚΑΤΣΙΚΑΡΩΝΗΣ
ΝΙΚΟΛΑΟΣ
ΜΙΧΑΗΛ
ΕΙΡΗΝΗ
ΟΡΓΑΝΩΣΗΣ ΚΑΙ ΔΙΟΙΚΗΣΗΣ ΕΠΙΧΕΙΡΗΣΕΩΝ (ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ) 

ΚΑΦΤΗΡΑΝΗ
ΒΑΣΙΛΙΚΗ
ΙΩΑΝΝΗΣ
ΣΤΕΡΓΙΑΝΗ
ΦΙΛΟΣΟΦΙΑΣ - ΠΑΙΔΑΓΩΓΙΚΗΣ & ΨΥΧΟΛΟΓΙΑΣ (ΙΩΑΝΝΙΝΑ)

ΚΗΡΙΜΚΗΡΙΔΟΥ
ΑΝΝΑ-ΜΑΡΙΑ
ΙΟΡΔΑΝΗΣ
ΜΑΡΙΑ
ΙΑΤΡΙΚΗΣ (ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ)

ΚΟΤΙΔΟΥ
ΜΥΡΟΦΟΡΑ
ΓΕΩΡΓΙΟΣ
ΣΟΦΙΑ
ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ ΠΑΡΑΓΩΓΗΣ & ΔΙΟΙΚΗΣΗΣ (ΞΑΝΘΗ)

ΚΟΥΜΠΟΥΛΙΔΗΣ
ΠΑΝΤΕΛΗΣ
ΣΤΥΛΙΑΝΟΣ
ΚΥΡΙΑΚΗ
ΠΛΗΡΟΦΟΡΙΚΗΣ (ΚΕΡΚΥΡΑ)

ΚΟΥΠΙΔΟΥ
ΕΥΘΥΜΙΑ
ΑΝΤΩΝΙΟΣ
ΕΛΛΑΔΑ
ΑΙΣΘΗΤΙΚΗΣ & ΚΟΣΜΗΤΟΛΟΓΙΑΣ (ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ)

ΚΟΥΦΑΚΗ
ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ
ΜΙΧΑΗΛ
ΒΑΣΙΛΙΚΗ
ΕΚΠΑΙΔΕΥΤΙΚΗΣ ΚΑΙ ΚΟΙΝΩΝΙΚΗΣ ΠΟΛΙΤΙΚΗΣ (ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ)

ΛΑΖΟΠΟΥΛΟΣ
ΙΩΑΝΝΗΣ
ΜΕΛΑΣ
ΜΑΡΙΑ
ΝΟΜΙΚΗΣ (ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ)

ΛΑΦΑΖΑΝΙΔΟΥ
ΕΙΡΗΝΗ
ΓΕΩΡΓΙΟΣ
ΝΥΜΦΟΔΩΡΑ
ΑΙΣΘΗΤΙΚΗΣ & ΚΟΣΜΗΤΟΛΟΓΙΑΣ (ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ)

ΜΑΚΡΥΚΩΣΤΑ
ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ
ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ
ΒΙΚΤΩΡΙΑ
ΧΗΜΕΙΑΣ (ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ)

ΜΑΝΩΗΛΙΔΟΥ
ΡΑΦΑΕΛΑ-ΧΡΙΣΤΙΝΑ
ΓΕΩΡΓΙΟΣ
ΑΛΕΞΙΑ
ΠΑΙΔΑΓΩΓΙΚΟ ΔΗΜΟΤΙΚΗΣ ΕΚΠΑΙΔΕΥΣΗΣ (ΡΟΔΟΣ)

ΜΑΥΡΟΠΟΥΛΟΥ
ΕΛΕΝΗ-ΑΝΤΩΝΙΑ
ΧΡΗΣΤΟΣ
ΙΩΑΝΝΑ
ΓΕΩΠΟΝΙΑΣ (ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ)

ΜΕΛΙΟΠΟΥΛΟΥ
ΟΛΥΜΠΙΑ
ΙΩΑΝΝΗΣ
ΕΥΣΤΑΘΙΑ
ΑΡΧΙΤΕΚΤΟΝΩΝ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ (ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ)

ΜΕΡΟΛΛΙ
ΑΓΓΕΛΕ
ΝΑΛΤΟΝ
ΦΛΟΡΑ
ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ ΗΛΕΚΤΡΟΝΙΚΩΝ ΥΠΟΛΟΓΙΣΤΩΝ ΚΑΙ ΠΛΗΡΟΦΟΡΙΚΗΣ (ΙΩΑΝΝΙΝΑ)

ΜΗΤΡΙΤΩΝΗΣ
ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ
ΙΩΑΝΝΗΣ
ΠΑΝΑΓΙΩΤΑ
ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ ΕΠΙΣΤΗΜΗΣ ΥΛΙΚΩΝ (ΙΩΑΝΝΙΝΑ)

ΜΙΧΟΣ
ΠΑΣΧΑΛΗΣ
ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ
ΜΑΡΙΑ
ΛΟΓΙΣΤΙΚΗΣ ΚΑΙ ΧΡΗΜΑΤΟΟΙΚΟΝΟΜΙΚΗΣ (ΚΑΒΑΛΑ)

ΜΟΥΓΤΟΣΙΔΟΥ
ΜΑΡΘΑ
ΙΩΑΝΝΗΣ
ΒΑΣΙΛΙΚΗ
ΑΡΧΕΙΟΝΟΜΙΑΣ, ΒΙΒΛΙΟΘΗΚΟΝΟΜΙΑΣ ΚΑΙ ΜΟΥΣΕΙΟΛΟΓΙΑΣ (ΚΕΡΚΥΡΑ)

ΜΠΟΓΙΑΝΝΙΔΗΣ
ΝΙΚΟΛΑΟΣ
ΠΑΥΛΟΣ
ΕΛΠΙΔΑ
ΨΗΦΙΑΚΩΝ ΜΕΣΩΝ & ΕΠΙΚΟΙΝΩΝΙΑΣ Τ.Ε. (ΚΑΣΤΟΡΙΑ)

ΜΠΟΖΑ
ΧΡΙΣΤΙΝΑ
ΕΝΤΟΥΑΡΤ
ΛΙΛΙΑΝΑ
ΛΟΓΙΣΤΙΚΗΣ ΚΑΙ ΧΡΗΜΑΤΟΟΙΚΟΝΟΜΙΚΗΣ (ΚΟΖΑΝΗ) 

ΝΙΚΟΛΑΪΔΟΥ
ΠΑΝΑΓΙΩΤΑ
ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ
ΒΑΣΙΛΙΚΗ
ΕΠΙΣΤΗΜΩΝ ΠΡΟΣΧΟΛΙΚΗΣ ΑΓΩΓΗΣ & ΕΚΠΑΙΔΕΥΣΗΣ (ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ)

ΟΡΦΑΝΙΔΗΣ
ΓΕΩΡΓΙΟΣ
ΠΕΤΡΟΣ
ΙΩΑΝΝΑ
ΟΡΓΑΝΩΣΗΣ ΚΑΙ ΔΙΟΙΚΗΣΗΣ ΕΠΙΧΕΙΡΗΣΕΩΝ (ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ) 

ΟΡΦΑΝΙΔΟΥ
ΕΛΕΝΗ
ΣΥΜΕΩΝ
ΘΕΟΔΩΡΑ
ΝΟΣΗΛΕΥΤΙΚΗΣ (ΗΡΑΚΛΕΙΟ)

ΟΡΦΑΝΙΔΟΥ
ΝΙΚΟΛΕΤΑ
ΙΣΑΑΚ
ΚΑΛΛΙΟΠΗ
ΘΕΑΤΡΙΚΩΝ ΣΠΟΥΔΩΝ (ΠΑΤΡΑ)

ΠΑΠΑΔΗΜΗΤΡΙΟΥ
ΜΕΡΣΙΝΑ
ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ
ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ
ΔΙΟΙΚΗΣΗΣ ΕΠΙΧΕΙΡΗΣΕΩΝ (ΛΑΡΙΣΑ) - ΔΙΟΙΚΗΣΗ ΕΠΙΧΕΙΡΗΣΕΩΝ

ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΥ
ΕΛΕΝΗ
ΘΕΟΔΩΡΟΣ
ΑΝΝΑ
ΑΣΤΥΦΥΛΑΚΩΝ (ΜΟΝΟ ΓΙΑ ΠΟΛΙΤΕΣ)

ΠΑΡΑΣΚΕΥΑΪΔΗΣ
ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ
ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ
ΘΕΟΔΩΡΑ
ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ ΠΛΗΡΟΦΟΡΙΚΗΣ Τ.Ε. (ΣΕΡΡΕΣ)

ΠΑΣΙΟΠΟΥΛΟΣ
ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ
ΠΡΟΔΡΟΜΟΣ
ΤΡΙΣΕΥΓΕΝΗ
ΗΛΕΚΤΡΟΛΟΓΩΝ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ & ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ ΥΠΟΛΟΓΙΣΤΩΝ (ΞΑΝΘΗ)

ΠΑΤΡΙΚΑΣ
ΑΝΤΩΝΙΟΣ
ΙΩΑΝΝΗΣ
ΘΕΟΔΩΡΑ
ΘΕΟΛΟΓΙΑΣ (ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ)

ΠΑΥΛΙΔΗΣ
ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ
ΓΕΩΡΓΙΟΣ
ΓΕΩΡΓΙΑ
ΕΥΕΛΠΙΔΩΝ (ΣΣΕ) - ΟΠΛΑ

ΠΑΥΛΙΔΟΥ
ΙΦΙΓΕΝΕΙΑ
ΑΠΟΣΤΟΛΟΣ
ΣΟΦΙΑ
ΠΑΙΔΑΓΩΓΙΚΟ ΔΗΜΟΤΙΚΗΣ ΕΚΠΑΙΔΕΥΣΗΣ (ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΥΠΟΛΗ)

ΠΡΕΛΟΡΕΝΤΖΟΣ
ΜΑΡΚΟΣ
ΑΝΤΩΝΙΟΣ
ΕΙΡΗΝΗ
ΙΑΤΡΙΚΩΝ ΕΡΓΑΣΤΗΡΙΩΝ (ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ)

ΡΑΠΤΗΣ
ΘΩΜΑΣ
ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ
ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ
ΔΙΟΙΚΗΣΗΣ ΕΠΙΧΕΙΡΗΣΕΩΝ (ΚΟΖΑΝΗ)

ΡΑΠΤΟΠΟΥΛΟΥ
ΓΕΩΡΓΙΑ
ΑΠΟΣΤΟΛΟΣ
ΣΟΦΙΑ
ΨΥΧΟΛΟΓΙΑΣ (ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ)

ΡΕΠΠΑΣ
ΖΗΣΗΣ
ΑΝΤΩΝΙΟΣ
ΣΟΦΙΑ
ΚΟΙΝΩΝΙΟΛΟΓΙΑΣ (ΡΕΘΥΜΝΟ)

ΣΑΒΒΙΔΟΥ
ΑΝΝΑ
ΟΜΗΡΟΣ
ΘΕΟΓΝΩΣΙΑ
ΤΕΧΝΟΛΟΓΩΝ ΓΕΩΠΟΝΩΝ (ΛΑΡΙΣΑ)

ΣΑΚΚΟΡΑΦΑ
ΧΑΡΙΚΛΕΙΑ
ΓΕΩΡΓΙΟΣ
ΕΛΕΝΗ
ΚΟΙΝΩΝΙΚΗΣ ΔΙΟΙΚΗΣΗΣ ΚΑΙ ΠΟΛΙΤΙΚΗΣ ΕΠΙΣΤΗΜΗΣ (ΚΟΜΟΤΗΝΗ) -ΚΟΙΝΩΝΙΚΗΣ ΔΙΟΙΚΗΣΗΣ

ΣΑΡΚΑΤΖΗΣ
ΓΕΩΡΓΙΟΣ
ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ
ΜΕΛΑΧΡΟΙΝΗ
ΗΛΕΚΤΡΟΝΙΚΩΝ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ Τ.Ε. (ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ)

ΣΓΟΥΡΟΥ
ΠΟΛΥΞΕΝΗ
ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ
ΣΟΥΛΤΑΝΑ
ΦΙΛΟΣΟΦΙΑΣ - ΠΑΙΔΑΓΩΓΙΚΗΣ & ΨΥΧΟΛΟΓΙΑΣ (ΙΩΑΝΝΙΝΑ)

ΣΕΛΑΜΙ
ΑΣΗΜΙΝΑ
ΑΡΤΑΝ
ΦΑΤΜΠΑΡΔΑ
ΔΙΕΘΝΩΝ, ΕΥΡΩΠΑΪΚΩΝ ΚΑΙ ΠΕΡΙΦΕΡΕΙΑΚΩΝ ΣΠΟΥΔΩΝ (ΑΘΗΝΑ)

ΣΟΦΑΚΗΣ
ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ
ΙΩΑΝΝΗΣ
ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ
ΠΟΛΙΤΙΚΩΝ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ (ΒΟΛΟΣ)

ΣΤΕΦΟΥΔΗ
ΕΛΕΝΗ
ΓΕΩΡΓΙΟΣ
ΔΕΣΠΟΙΝΑ
ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ ΠΕΡΙΒΑΛΛΟΝΤΟΣ (ΚΟΖΑΝΗ)

ΣΤΟΓΙΑΝΝΟΥ
ΖΩΗ-ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ
ΦΩΤΙΟΣ
ΜΑΡΙΑ
ΕΚΠΑΙΔΕΥΤΙΚΗΣ ΚΑΙ ΚΟΙΝΩΝΙΚΗΣ ΠΟΛΙΤΙΚΗΣ (ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ)

ΣΥΜΕΩΝΙΔΗΣ
ΓΕΩΡΓΙΟΣ
ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ
ΟΛΓΑ
ΔΙΕΘΝΩΝ & ΕΥΡΩΠΑΪΚΩΝ ΣΠΟΥΔΩΝ (ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ)

ΤΖΙΜΠΟΥΛΑ
ΒΑΙΑ
ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ
ΓΕΩΡΓΙΑ
ΦΙΛΟΛΟΓΙΑΣ (ΙΩΑΝΝΙΝΑ)

ΤΖΙΟΥΡΤΖΙΑΣ
ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ-ΧΡΥΣΟΒΑΛΑΝΤΗΣ
ΓΕΩΡΓΙΟΣ
ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ
ΙΣΤΟΡΙΑΣ, ΑΡΧΑΙΟΛΟΓΙΑΣ & ΚΟΙΝΩΝΙΚΗΣ ΑΝΘΡΩΠΟΛΟΓΙΑΣ (ΒΟΛΟΣ)

ΤΣΑΒΙΔΗΣ
ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ
ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ
ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ
ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ ΦΥΣΙΚΩΝ ΠΟΡΩΝ & ΠΕΡΙΒΑΛΛΟΝΤΟΣ Τ.Ε. (ΧΑΝΙΑ)

ΤΣΑΚΕΛΙΔΟΥ
ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΑ
ΧΡΗΣΤΟΣ
ΧΡΥΣΟΥΛΑ
ΠΟΛΙΤΙΚΩΝ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ (ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ) 

ΤΣΑΚΠΙΝΗ
ΒΑΣΙΛΙΚΗ-ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΑ
ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ
ΚΑΛΛΙΟΠΗ
ΑΡΧΙΤΕΚΤΟΝΩΝ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ (ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ)

ΤΣΙΓΓΑΣ
ΝΙΚΟΛΑΟΣ
ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ
ΣΤΑΥΡΟΥΛΑ
ΜΗΧΑΝΟΛΟΓΩΝ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ Τ.Ε. (ΧΑΛΚΙΔΑ)

ΤΣΙΤΙΝΙΔΗΣ
ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ
ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ
ΑΓΓΕΛΙΚΗ
ΤΕΧΝΟΛΟΓΩΝ ΠΕΡΙΒΑΛΛΟΝΤΟΣ Τ.Ε. (ΖΑΚΥΝΘΟΣ) - ΤΕΧΝΟΛΟΓΙΩΝ ΦΥΣΙΚΟΥ ΠΕΡΙΒΑΛΛΟΝΤΟΣ Τ.Ε.

ΤΣΟΛΑΚΙΔΗΣ
ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ
ΕΥΣΤΡΑΤΙΟΣ
ΕΛΙΣΣΑΒΕΤ
ΜΑΘΗΜΑΤΙΚΩΝ (ΣΑΜΟΣ) - ΜΑΘΗΜΑΤΙΚΩΝ

ΦΑΝΤΙΔΟΥ
ΒΑΪΑ
ΝΙΚΟΛΑΟΣ
ΙΩΑΝΝΑ
ΧΗΜΕΙΑΣ (ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ)

ΦΡΑΓΚΙΟΥΔΑΚΗ
ΔΕΣΠΟΙΝΑ
ΓΕΩΡΓΙΟΣ
ΜΑΡΙΑ
ΘΕΟΛΟΓΙΑΣ - ΜΟΥΣΟΥΛΜΑΝΙΚΩΝ ΣΠΟΥΔΩΝ (ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ)

ΧΑΛΚΙΔΗΣ
ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ
ΣΥΜΕΩΝ
ΜΑΡΙΑ
ΗΛΕΚΤΡΟΛΟΓΩΝ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ Τ.Ε. (ΚΟΖΑΝΗ)

ΧΩΡΑΦΑΪΔΟΥ
ΑΘΗΝΑ
ΑΒΡΑΑΜ
ΧΡΙΣΤΙΝΑ
ΑΙΣΘΗΤΙΚΗΣ & ΚΟΣΜΗΤΟΛΟΓΙΑΣ (ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ)
Read more »